Pulmad kahekesi

Pulm, milles osalete ainult teie, kallid armastajad, on 2020. aastal muutunud enneolematult aktuaalseks. Kui varem oli see eeskätt kokkuhoidlik variant, siis meie uues reaalsuses pole see enam ainult mõistlik raha säästmiseks, vaid ka reaalne võimalus vältida ühe kauaoodatuma ja tähtsama elusündmuse ärajäämist.

Oleme kõik ootamatult olukorras, kus meil pole võimalust pulmade puhul suuri pidustusi korraldada. Siiski abieluliidu ja perekonna loomine on nüüd olulisem kui kunagi varem.

Millised on sellise peo kahekesi pidamise eelised ning kuidas seda saab planeerida ja korraldada:

Säästad raha

Pulm kahele maksab alati oluliselt vähem kui traditsiooniline pulmapidu, kuna paljudest ettevalmistavatest toimingutest saab loobuda. Seejuures kõige meeldivam ja kauaoodatum – teie detailideni läbimõeldud stiil, sündmuse pühalikkuse tunne, mälestusväärne väljasõiduga abielutseremoonia, stiilne fotosessioon – jääb teiega.

Säästad aega

Suure pulma planeerimine võtab palju aega, samas pulmapeo kahele planeerimiseks piisab paarist kuust või isegi paarist nädalast. Paljude ideede ja stiilide hulgast valitakse välja kõige huvitavamad ning planeeritu viiakse kohe ellu. See on tõesti põnev – mitte mingit väsitavat kooskõlastamist ega stressi.

Saad lubada endale palju rohkem

Põnev ja mugav asukoht väljasõiduga tseremoonia jaoks, pidulik õhtusöök linna parimas restoranis, luksuslik tuba kahele hubases hotellis, fotosessioon parima pulmafotograafiga – pulm kahele võimaldab oma unistused ellu viia suuri kulutusi tegemata.

Samuti võib oma väljavaated laiendada ka seoses pulma teema või toimumiskohaga. Pulmad „armukeste põgenemise“ stsenaariumi järgi: paar läheb mõnda väga omapärasesse ja kaunisse kohta, nt joa äärde, saarele, imeilusa vaatega katusele. Teiega on üksnes abielu registreerija ja fotograaf, mitte kedagi rohkem. Tseremoonia ja fotosessioon toimuvad vapustavates dekoratsioonides, emotsioonid tõusevad lakke!

Saate olla ainult kahekesi

Paljudele ei meeldi traditsioonilised külalisterohked pulmad vähetuttava seltskonnaga. Vaid kahekesi pulma pidades saab ülalnimetatu täiesti välistada. Romantikat aga on rohkem.

Pole vaja muretseda, kas teistele teie pulm meeldib

Pole saladus, et pulmad on pidu mitte ainult paarile endale, vaid ka külalistele. Pulmapeo korraldamisel pühendatakse tohutult palju aega, jõudu ja vaeva, et külalised jääks peoga rahule.

Kui olete kahekesi, siis korraldate kõik ainult enda jaoks ning niiviisi, et meeldiks just teile. Teie maitsed erinevad enamikust? Te ei söö liha või ei joo alkoholi? Oled alati unistanud pruudi traditsioonilisest kuvandist kõrvale kalduda? Kujunda oma pulmapäev just oma äranägemise järgi.


Just the Two of Us / Wedding for Two Package *

See valik sobib abielupaarile, kes soovib muuta abielu sõlmimise päeva enda jaoks eriliseks.

Pakume:

 1. Professionaalse pulmakorraldaja teenused + pulmapäeva koordineerimine.
 2. Abielu registreerimise tseremooniaks koha leidmine väljaspool perekonnaseisuasutust või registreerimine perekonnaseisuametis.
 3. Pruudi stiili loomine – nõustamine kleidi, soengu ja aksessuaaride valimisel. Peigmehe stiili loomine – kostüüm, soeng, aksessuaarid.
 4. Kaunistamine ja floristika – baasvariant.
 5. Furšettlaud kahele pärast tseremooniat.
 6. Pulmatort.
 7. Saatemuusika.
 8. 2-3-tunnine fotosessioon professionaalse pulmafotograafiga.

Hind: alates 2 500€*


Romantically Wedding for Two Package *

See variant sobib paarile, kes soovib, et nende kahekesi veedetud pulmapäev oleks tõeliselt meeldejääv.

Pakume:

 1. Professionaalse pulmakorraldaja teenused + pulmapäeva koordineerimine.
 2. Abielu registreerimise tseremooniaks koha leidmine väljaspool perekonnaseisuasutust.
 3. Saatemuusika tseremoonial.
 4. Pruudi stiili loomine – nõustamine kleidi, soengu ja aksessuaaride valimisel. Peigmehe stiili loomine – kostüüm, soeng, aksessuaarid.
 5. Kaunistus ja floristika – pruudikimp, väljaspool perekonnaseisuasutust abielu registreerimise tseremoonia kaunistamine.
 6. Õhtusöök kahele ühes linna parimatest restoranidest.
 7. Pulmatort.
 8. Fotosessioon professionaalse pulmafotograafiga 3-4 tunni jooksul
 9. Ööbimine boutique-hotellis või mõisas.

Hind: alates 3 000€*


Small Family Wedding Ceremony and Reception Package *

Paari ja väikese külaliste seltskonna jaoks (kuni 20 inimest)

Pakume:

 1. Professionaalse pulmakorraldaja teenused + pulmapäeva koordineerimine.
 2. Abielu registreerimise tseremooniaks koha leidmine väljaspool perekonnaseisuasutust.
 3. Pruudi stiili loomine – nõustamine kleidi, soengu ja aksessuaaride valimisel. Peigmehe stiili loomine – kostüüm, soeng, aksessuaarid.
 4. Kaunistus ja floristika – pruudikimp, tseremoonia.
 5. Furšettlaud väiksele seltskonnale.
 6. Pulmatort.
 7. Fotosessioon.
 8. Ööbimine boutique-hotellis.

Hind: alates 3 500€*

* Paketi hinnas ei sisaldu: perekonnaseisuasutuses tseremoonia korraldamise tasu, tasu registreerija teenuste eest ja riigilõiv ning rõivaste, aksessuaaride, soengu ja jumestuse hind.

Tegelik teenustepaketi hind (s.o individuaalne teenustepakett, mis on koostatud pärast konsultatsiooni meiega) võib ülaltoodust erineda.